Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Red Ayrıcalıkları

18.10.2018
290
Vodafone Red Ayrıcalıkları
Reklam

Vodafone Red kullanıcıları, seçtikleri paketlere göre dakika, mesajlaşma ve internet paketi sahibi oluyor. XS, S, M ve L seçenekleri olan Vodafone Red paketleri içerisinde bulunan kullanım haklarına bakıldıkça oldukça uygun bir fiyatı müşterilere sunuyor. Sadece paket içeriği değil, Vodafone tarafından sunulan birçok hediye ve avantaj da Vodafone Red kullanıcılarını bekliyor.

Vodafone Red’in hiç kuşkusuz en büyük özelliği Redlilere özel oluşturulmuş müşteri hizmetleri ekibi. Yani Vodafone Red kullanıcıları diğer standart müşteri hizmetleri yerine kendileri için özel kurulmuş bir ekipten yardım alıyor.

Bunun yanı sıra sadece Vodafone Red kullanıcılarına özel bir diğer avantaj ise akıllı telefon alırken karşımıza çıkıyor. Vodafone’nin akilli telefon alımı yapan müşteriler bu telefonu Red kampanyasına ek bir ücret ile almış ise kullanıcılar aylık ek 7 TL’lik bir ücret ile telefonunu garanti altına alıyor. Bu cihazın başına sizin suçunuz olsun ya da olmasın ne tür kaza gelirse gelsin Vodafone cihazı anında sıfırı ile değiştiriyor ya da ücretsiz servis desteği sunuyor.

Bununla birlikte yine Vodafone Red kullanıcıları sinema bileti satın aldıklarında ikinci sinema bileti anında ücretsiz olarak hediye ediliyor. Bu sayede iki kişilik sinema bileti tek kişi fiyatına geliyor.

Araç kiralamak isteyen Vodafone Red kullanıcıları ise Vodafone’nin anlaşmalı olduğu araç kiralama şirketleri üzerinden yaptıkları alışverişlerde %50’ye varan indirim imkanı kazanıyor.

Yine Vodafone’nin anlaşmalı olduğu restoranlar kullanıcılara %50’ye varan indirimler sunuyor. Bu restoranları görmek için Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını akıllı telefonunuza anında yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yine sadece Vodafone Red kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir diğer kampanya ise maç bileti. Yanlış duymadınız, Vodafone Red kullanıcıları belirli bir süre için yapılan bu kampanyadan da yararlanarak takımının maçını VIP loca keyfi ile izleyebiliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim