Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Banka Kartı ile Vodafone Faturası Ödeme

14.10.2018
214
Reklam

Vodafone Fatura Borcu Ödeme Uygulaması

Vodafone müşterilerine sunduğu fatura borcu ödeme yöntemlerine birini daha eklemek üzere geliştirmektedir. Vodafone yazılımcılarının üzerinde çalıştığı sistem yeni bir uygulama yaparak akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlara indirilebilen ve kolaylıkla borç ödeyebilen bir sistem olacaktır. Bunun için geliştirilmesi devam eden uygulama android yazılıma sahip telefonlarda, tablet bilgisayarlarında Google play ve appale store dan ücretsiz indirilebilecek, apple store ve Google play üzerinde tanımladığınız kredi kartı, banka hesabı gibi bilgileri bu uygulamalara otomatik olarak yüklenecektir. Siz vodafone banka kartı ile vodafone fatura borcu ödemek istediğinizde bu uygulamayı çalıştırarak sadece fatura numarası veya abone numarası girerek onaylamanız yetecektir. Bu ödeme uygulamasını özelikle fatıra borcu ödemeye zaman bulamayanlar için geliştirip bütün kullanıcılarının hizmetine sunacaktır.

Vodafone farklı ödeme yöntemlerine birine daha ekleyerek iç anadoluda yoğun olarak vodafone müşterisi bulunan dağlık ve kırsal alanlarda yaşayan kullanıcıları için geliştirmiştir. Bu müşterilerinin vodafone ödeme bayilerine ulaşması özellikle kış aylarında çok zor olduğu için fatura sürelerini 45 – 60 gün aralıklarına uzatmış ve ödeme tarihlerinde bu alanlara personel gönderip stand açmaktadır. Açılan stand ta kredi kartı, banka hesap kartı ve nakit ödeme ile fatura borcu tahsilatı yapan vodafone hem müşterilerine kolay, rahat ve düzenli ödeme imkanı sunmakta hem de düzenli olarak faturaları tahsil edebilmektedir.

Bunların yanında kendi internet sitesi üzerinde kurduğu borç ödeme sistemi ile de tahsilat yapılmaktadır. Vodafone.com.tr adresinde yer alan fatura bölümünden fatura öde sekmesini tıklayarak açılan kutucuğa fatura numarasını alt kısma da telefon numarasını girelim ve onaylayalım. Yeni gelen ekranda kredi kartı bilgileriniz ve faturanız yer alacaktır. Kredi kartı bilgilerini girerek faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bu yöntem de fatura ödeme de kullanabileceğiniz yollardan biridir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim