Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone’nin Dünyadaki Yeri ve Sponsorlukları

19.10.2018
200
Reklam

Vodafone’nin ülkemizde bilinen en büyük sponsorluğu Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile arasında gerçekleşen iyi niyet anlaşmasıdır. 13 Haziran 2013 tarifinde gerçekleşen iyi niyet anlaşması ile ilgili detaylar, gerçekleşen basın toplantısında en küçük ayrıntısına kadar anlatıldı. Vodafone ve BJK arasında gerçekleştirilen bu sponsorluk anlaşması, 145 milyon TL değeri ile, ülkemizin en büyük sponsorluk anlaşması olma unvanını da taşıyor.
Yapılan anlaşma ile 2014-2015 sezonu ile başlayan anlaşmada 5 yıl boyunca BJK’nin ana sponsorluk işlemlerini Vodafone üstlendi. Aynı zamanda Beşiktaş için yapılacak yeni stadyumun isim hakkı da 15 yıl boyunca Vodafone’nin oldu. Böylece, Vodafone’nin logosu 5 yıl boyunca BJK’nin formasında yer almakla birlikte yeni stadyumun adı da 15 yıllığına Vodafone Arena olarak kalacak. Stadyum aynı zamanda Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olma unvanını da taşıyor. Bununla birlikte tasarlanan stadyum 2020 olimpiyatları için futbol ve ragbi stadyumu olarak düzenlendi. Ayrıca, konforu ve geniş hacmi ile çeşitli konser, moda defilesi ve diğer aktiviteleri ile stadyumun sadece BJK’ye değil İstanbul’a da katkısı büyük.
Anlaşmanın Vodafone’a olduğu kadar BJK’ye de avantajı bulunuyor. Vodafone kampanyaları içinde yer alan KaraKartal kampanyaları sayesinde BJK taraftarları Vodafone kullanarak takımına da destek oluyor. Peki, nedir Vodafone KaraKartal kampanyaları?

Vodafone KaraKartal tarifeleri sayesinde BJk taraftarları sadece maçlarda değil, her anlamda takımına destek oluyor. Vodafone tarafından taraftarlara 3 farklı paket sunuluyor ve taraftarlar bu paketler arasından dilediğini seçebiliyor. Ayrıca her paketin kendine göre hediyeleri de bulunuyor.

1 TL Destek Paketi
1 TL Destek paketini satın alan taraftarlar, her ay faturaya ek ya da hesabındaki TL’yi kullanarak takımına aylık 1 TL ücret ödeyerek destek oluyor. Aynı zamanda Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen çekilişler ile çeşitli hediyeler de kazanma şansını yakalıyor. Bu hediyeler; Yurtdışı maçlarda takımla birlikte seyahat, hediye VIP ve biletler, BJK antrenman ziyareti, futbolcularla fotoğraf çektirme, imzalı top ve forma kazanma şansı. Vodafone’lular her ay ayda 1 TL vererek yapılan çekilişlerde bu hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

3 TL Destek Paketi
Vodafone 3 TL Destek Paketi içerisinde, 1 TL’lik pakete ek taraftarların maç günlerinde kullanabileceği 100 dakikayı da kazanıyor. Hediye 100 dakika, sadece BJK’nin maçı olduğu günlerde saat 10:00’da kullanıma açılıyor.

5 TL Destek Paketi
Vodafone 5 TL Destek Paketi içerisinde 3 TL’lik paketin çekiliş hakları ve 100 dakika hediyesine ek 100 MB internet de bulunuyor. Verilen hediye internet ve dakikalar sadece maç günlerinde saat 10:00’dan sonra kullanılabiliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim