Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone iPhone 7 Kampanyaları Hakkında

19.10.2018
330
Reklam

iPhone 7, kasa kısmında pek farklılık göstermese de, teknik özellikler bakımından gelişmiş özelliklere sahip. iPhone 7 ve 7 Plus üzerinde yapılan geliştirmeler sayesinde, cihazın ekranı %25 daha fazla parlaklık verirken, günümüze kadar gelen en canlı renklere sahip iPhone ekranı olmayı başarıyor. Cihazın pil kapasitesi pek fazla artmasa da, A10 işlemcisi sayesinde bu zamana kadar gelen en iyi batarya performansı da iPhone 7 serisinde bulunuyor. Yenilenen Home tuşu sayesinde ise, artık kullanıcının Home tuşuna basma kuvvetine göre telefon farklı kombinasyonlara erişiyor. Black ve Jet Black renkleri ise telefona ayrı bir hava katıyor. Peki, Vodafone’un iPhone 7 serisi için kampanyaları neler?

Vodafone tarafından yapılan Esnek Small, Medium ve Large tarifelere ek olarak iPhone 7 serisi bir telefonu satın alabilirsiniz. Ödeme seçeneklerine ve seçtiğiniz paketlere göre aylık ödemeniz gereken tutar değişmektedir. Peki, Vodafone diğer operatörlerden farklı olarak kendi abonelerine ne sunuyor?

1- Vodafone ayrıcalığı ile iPhone 7 serisinden bir cihaz satın almak isteyen aboneler 18, 24 ve 36 ay taksit seçeneklerinden birisini tercih ederek ödeme sistemini kendi bütçesine göre yeniden düzenleyebiliyor.

2- Vodafone tarafından yapılan Akıl Almaz Yenileme kampanyası dahilinde iPhone 7 serisi cihaz satın alan aboneler, Apple tarafından 12 ay sonra çıkması planlanan iPhone 8 ve 8 Plus modellerini hiçbir cayma bedeli ödemeden faturasına ek satın alabiliyor.

3- Akıl Almaz Değişim
Vodafone tarafından gerçekleştirilen Akıl Almaz Değişim avantajları sayesinde, çalışır durumda olan eski iPhone cihazını getiren aboneler 1.560 TL’ye varan indirimler ile iPhone 7 serisi cihazlardan birisini satın alabiliyor.

4- Faturasızdan Faturalıya Geçiş
Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçiş avantajları sayesinde, Vodafone faturasız hat kullanıcıları, hattını faturalıya taşıdıktan sonra, toplamda 240 TL indirim ile iPhone 7 ve 7 Plus’a sahip olabiliyor. Bununla birlikte her ay vodafone fatura ödeme işlemi ile beraber hattınızda seçtiğiniz tarifeye göre ek avantajlar da kazanabilirsiniz.

5- Numara Taşıma Kampanyası
Vodafone tarafından yapılan bu kampanya sayesinde, diğer GSM operatörlerinden hattını Vodafone’a taşıyan aboneler, toplamda 240 TL indirim ile tarifeye ek iPhone 7 ve 7 Plus satın alabiliyor.

6- Koruma Paketi
Vodafone Koruma Paketi sayesinde tarifeye ek iPhone 7 serisi cihaz alan aboneler, ayda ek 17 TL ödeyerek, iPhone 7 ve 7 Plus’ını çalıntıya karşı garanti altına alıyor. Böylece, çalınan telefonunuzun yerine ücret ödemeden yeni cihazı teslim alabilirsiniz.
7- Aksesuar Paketi
Vodafone Aksesuar Paketi sayesinde, iPhone 7 serisi cihazınıza ayda ek 3 TL ücret ödeyerek kırılmaz ekran koruyucu ve telefon kılıfı da alabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim