Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone İletişim Servisleri

19.10.2018
286
Vodafone İletişim Servisleri
Reklam

Her GSM operatörü müşteri hizmet kalitesini arttırmak amacıyla abonelerine farklı yollardan hizmet sunmaktadır. Vodafone ise abonelerine sunduğu paket ve tarifelerin yanı sıra müşteri hizmetleri alanında da kendini oldukça geliştirmiş durumda. Her türlü sorun ve destek için 7 gün 24 saat hizmet veren Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak ise sandığınızdan da kolay.

Vodafone çağrı merkezlerine ulaşmak için abonelere birçok seçenek sunuluyor.

Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 542 numaralı numarayı arayabilirsiniz. Bu numarada ilk önce karşınıza offline yardım bölümü çıkıyor. Bu menüden istediğiniz işlemi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıyeten canlı destek almak istediğiniz konularda ise bu numarada karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcisi seçeneği ile canlı yardıma ulaşabilirsiniz. Her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı olan müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşmak istediğiniz her türlü bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

542 numarası ile offline destek almak istemiyorsanız 0542 542 00 00 numaralı numarayı arayarak direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede offline servis bölümünde müşteri hizmetleri ile görüşme seçeneğine gelme aşamasını beklemekten kurtulabilirsiniz.

542 numaralı numara yalnızca Vodafone aboneleri için geçerli bir sistemdir. Bu çağrı merkezi numarasını Vodafone harici bir GSM operatörü numarası ile aramak mümkün değildir. Ancak 0542 542 00 00 numarası istenilen her türlü GSM operatörü ile çağrı kabul etmektedir. Numarayı başka operatör aracılığı ile arıyor iseniz işlem yapmak istediğiniz Vodafone numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu servislerin işlem ücretlerine gelecek olursak. Diğer operatörler gibi dakika başına ücret almayan Vodafone, abonelerinden müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler için sadece 0,43 TL almaktadır. Konuşma 1 dakika sürmüş de olsa 10 dakika da sürmüş olsa ödenecek ücret sabittir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim