Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Faturası Öde

12.10.2018
285
Reklam

Tam beş kıta ve otuz ülkeye yayılan hizmet ağı ile gelir açısından dünyanın en büyük mobil iletişim şirketleri arasında yer alan Vodafone grubun bünyesindeki Vodafone Türkiye’de yirmi milyonu geçen abone sayısı ile ülkenin en büyük ikinci iletişim operatörü unvanına sahiptir. Uluslararası tecrübesinden aldığı güç ile mobil hizmet dünyasında en yenilikçi teknolojileri hayatımıza getiren vodafone fatura ödeme servisi ve diğer hizmet paketleri ile abonelerine hayatı kolaylaştıran yenilikleri sunmaya devam ediyor.
Vodafone fatura ödeme sistemi sadece internet ile sınırlı değil elbette. Çünkü bu mobil ağına dahil olan aboneler faturalarını cep merkezleri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri gibi pek çok farklı kanaldan da ödeyebiliyorlar. Online self servis kanalını ise sadece faturaların ödenmesi için değil tüm fatura bilgilerine ulaşmak için de kullanabilirsiniz. Ancak burada hemen not düşmekte fayda var. Kısıtlı hat sahibi aboneler online self servisi kullanamayacakları için bu abonelerin ödemelerini IVR kanalı ile yapmaları gerekiyor. Bunun için 7002 numaralı hattı arayarak kredi kartı bilgilerini vermeniz yeterli. Bunun için dakika başı cüzi miktarda bir ücretlendirme yapılıyor ve ayrıca aynı kredi kartı ile bir gün içerisinde en fazla dört fatura ödemesi alınıyor.
Vodafone faturası ödeme işlemlerinizi anlaşmalı bankalar aracılığı ile yapmak istediğinizde gişe ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Ya da hesabınızın bulunduğu bankaya otomatik ödeme talimatı vererek her ay aynı işlemi sizin yerinize bankanızın yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bazı bankaların sunduğu hizmetler dâhilinde otomatik ödeme talimatı vadesiz mevduat hesabınızdan olabileceği gibi kredi kartınıza da tanımlanabilmektedir. Vodafone isteyen abonelerin üye olabileceği yenilikçi bir hizmet de sağlıyor. Fatura uyarı servisi adı altındaki bu sisteme üye olduğunuzda faturanız belirlediğiniz bir miktarı aştığı zaman ücretsiz kısa mesaj ile bilgilendiriliyorsunuz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim