Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Faturalı Kampanyalar

17.10.2018
203
Vodafone Faturalı Kampanyalar
Reklam

Türkiye’de önde gelen GSM şirketlerinden biri olan Vodafone, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma amacıyla disiplinli bir çalışma yürütmektedir. Bu çalışma sürecinde müşteriye birçok avantaj sunulmaktadır. Vodafone faturalı kampanyalar ve faturasız kampanyalar bünyesinde ayrı ayrı şekillenen seçenekleriyle ekonomik iletişim imkânı sunmaktadır.

Vodafone faturalı hat kullanan özel müşterileri için çok sayıda seçenek bulundurmaktadır. Aylık kullandığınız internet limitinize, kullandığınız dakika ve mesaj limitlerine göre belirlenen özel paket içeriği her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte düzenlenmiştir.

Akıllı Yeni Kamulu Kampanyası ile faturasız hat kullanıcıları, tercihini faturalı hat kullanımı ile değiştirdiği takdirde 3 GB internet ve 5 Gb internet seçenekleri olmak üzere iki seçenekli paketten birini kullanabilmektedirler. Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 3 GB internet ile 29 liraya Kamululara Özel Akıl Küpü 3 GB tarifesini kullanabilirsiniz. Ayrıca her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 5 GB İnternet ile 39 liraya Kamululara Özel Akıl Küpü 5 GB tarifesini seçebilirsiniz.

Akıllı Kamulu Kampanyası ile Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel indirimli tarifelere sahip olabilirsiniz. Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 3 GB internet ile 36 liraya Kamululara Özel Akıl Küpü 3 GB tarifesini kullanabilirsiniz. Ayrıca her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 5 GB İnternet seçeneği ile sadece 46 liraya Kamululara Özel Akıl Küpü 5 GB tarifesini tercih edebilirsiniz.

Vodafone faturalı kampanyalar içerisinde yer alan bir diğer tarife ise Akıllı Yeni Abone Tarifesidir. Bu tarifenin farkı akıllı tarife değişikliği sayesinde tarifenizi diğer Akıl Küpü tarifeleriyle kontratınız olsa dahi değiştirebilmenizdir. Her Yöne 200 dakika, Vodafone’lular ile 2000 dakika konuşma ve 1 GB internete Akıl Küpü S ile akıllı devretme özelliğiyle 19 liraya, akıllı durma özelliğiyle 22 liraya sahip olabilirsiniz. Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 2 Gb internet seçeneğiyle Akıl Küpü L tarifesine akıllı devretme özelliği ile 25 liraya, akıllı durma özelliğiyle sadece 28 liraya kullanabilirsiniz. Ayrıca Akıl Küpü XL tarifesiyle her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 sms ve 3 Gb internet haklarını kullanabilir ve akıllı devretme özelliği ile 29 liraya, akıllı durma özelliğiyle 32 liraya bu haklara sahip olabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Kampanyalar seçeneğinde engelli kişiler için de fırsatlar bulunmaktadır. Seçtiğiniz tarife üzerinden 5 yıl (60 ay) kesintisiz %43 indirim uygulanmaktadır. Tarifenin içinde her kesime hitap edebilecek bir seçenek mutlaka var. Çok sayıda yer alan bu seçeneklerin bazıları şu şekilde; kırmızı akıl küpü, duran kırmızı akıl küpü, gri akıl küpü, duran gri akıl küpü, mavi akıl küpü, duran mavi akıl küpü, red xs, red s, red m ve red L. Engelli vatandaşlarımıza şartsız ve cezasız sağlanan %43 indirim ile bu seçeneklerden size uygun olan tarifeye geçebilirsiniz.

Vodafone hizmetini yeni kullanmaya başlayacak olan müşteriler için özel düzenlenen Vodafone Faturalı Kampanyalar seçeneğinden Faturalı esnek S ile 4 Gb internet (2Gb + 2Gb gece), her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 5000 sms içeriğe ayda sadece 25 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. 5 Gb internet (3Gb + 2GB gece), her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5000 sms ile Faturalı Esnek M tarifesine 30 liraya geçebilirsiniz. Bunlar bana az gelir ben daha fazlasını istiyorum derseniz ayrıca 6 Gb internet (4 Gb + 2Gb gece), her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 5000 sms içeren Faturalı Esnek L tarifesine ayda 39 liraya geçebilirsiniz.

4,5G Red S tarifesi ile 6 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma, vodefone’lular ve diğer sabit hatlar ile sınırsız konuşma, her yöne 1000 sms kullanma imkânını ayda sadece kontratlı 59 liraya, kontratsız 70 liraya sahip olabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim