Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Bakiye Sorgulama

15.10.2018
305
Vodafone Bakiye Sorgulama
Reklam

Vodafone kullanıcılarına her alanda kullanım sağlamaktadır. Büyük küçük genç, esnaf öğrenci herkesin kullanabileceği avantajlar bulunmaktadır. Vodafone kullanıcılarına dakika sms ve internet paketleri gibi birbirinden farklı 3’lü konuşma paketleri sunmaktadır. Aylık haftalık veya günlük belirledikleri Türk lirası karşılığında birbirinden avantajlı paketler sunmaktadır. Kullanıcılarını memnun etmek için diğer operatörlerle rekabete giren vodafone faturalı v faturasız hatların kullandıkları bakiye sms internet dakika paketlerini sorgulayabileceği vodafone bakiye sorgulama sistemleri de bulunmaktadır.

Faturasız Hatlar İçin Bakiye Sorgulama
Faturasız hatlar için vodafone sadece Türk lirasını öğrenmeleri için ilk önce *123# 7501 ile öğrenebilirler.
*123# İle Nasıl Öğrenilebilir
Vodafone bakiye sorgulama *123# yazarak arama tuşuna basarak USSD yolu ile bir yaklaşık bir dakika içinde kalan Türk liralarını rahatlıkla öğrenebilirler. Her tarifeye uygun ücretsizdir.
7501 Vodafone Bakiye Sorgulama Servisi
Vodafone bakiye sorgulama 7501 i arayarak kalan bakiyelerinizi ücretsiz öğrenebilirsiniz. Üstelik vodafonedeki tüm tarifeler bu yöntemle kalan bakiyelerini kolaylıkla ücretsiz öğrenebilirler

7501 Mesaj Atarak Bakiye Sorgulama
Bakiye yazıp 7501’e mesaj atmaları ile vodafone kullanıcıları kalan bakiyelerini ücretsiz öğrenebilmektedirler.
Vodafone konuşma operatörleri bunula da kalmayıp faturasız hatlar için sundukları paketlerde kalan dakika sms ve internetlerini kalan bakiyelerin öğrenmelerini sağlanmaktadır. Dakika, sms ve internet gibi üçlü paketlerden kalan bakiyelerini üçünü bir arada öğrenebilir isterseniz teke tek öğrenme imkânına sahip olabilirsiniz.
Paket bakiyelerinizi sorgulamak için ÖZET yazıp 7000 e k ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Eğer bakiyenizde ne kadar Türk lirası kaldığını öğrenmek isteyenler TLSORGU yazıp 700 ‘ e ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirler. Eğer sadece paketinizden kalan dakikalarını öğrenmek isteyenler DK yazıp 7000 ‘ ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirler. SMS atmayı sevenler ve sevdikleri ile durmadan mesajlaşanlar ise kalan sms miktarlarını öğrenmeleri için SMSSORGU yazarak 7000 ‘e ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirler.
Gün boyu internette dolaşan facebook, twitter ve instagram gibi internet sitelerinde dolaşmayı seven vodafone kullanıcılar için kalan internet bakiyelerini sormaları içinde INTERNETSORGU yazarak 7000 ‘e kısa mesaj göndererek öğrenebilirler. MMS kullanmayı seven devamlı sevdiklerine fotoğraf göndermeyi seven Vodafone kullanıcıları ise kalan MMS bakiyelerin MMSSORGU yazarak 7000 ‘ ücretsiz mesaj göndererek kalan bakiyelerini öğrenebilirler.
Vodafone operatöründeki faturasız hat sahiplerine tüm tarifeler bu yöntemlerle kalan bakiye bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirler. Ayrıca bu yöntemlerle 7048 ‘e kısa mesaj gönderilerek de öğrenebilmektedir. Arıca bakiye sorgulama Vodafone self servis uygulaması ile de öğrenebilmektedir. Vodafone operatöründe kalan bakiyelerini faturasız hat sahipleri dışında faturalı tat sahipleri de kolay öğrenebilirler.
Faturalı Hatlar İçin Bakiye Sorgulama Servisleri
Vodafone operatör faturalı hat kullanıcıları da kalan bakiyelerini kolaylıkla öğrenebilirler. Onlarda ilk önce Vodafone Self Servis uygulamasını Google play Store veya App Store den indirerek fatura bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca faturalı hat sahipleri kalan bakiye limitlerini 7017 arayarak öğrenebilmektedirler. Bu servis ile kalan faturaları faturalanmamış harcamaları ve faturanızı hangi bankalarda ödeneceği gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilmektedir.
Böylelikle faturalı hat sahipleri faturalarını fatura gelmesini beklemeden kolaylıkla öğrenebilirler. Ayrıca faturalı hat sahipleri faturalarını GUNCELFATURA yazarak 7000 ‘e ücretsiz mesaj atarak öğrenebilirler. Ayrıca cep telefonlarından veya diğer operatörlerden 0542 7001 000 telefon numaralarını arayarak fatura bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmektedirler.
Vodafone operatörü faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının bakiye sorgulama işlerini bu yollarla yapabilmektedir. Vodafone kullanıcıları için her geçen gün her tarifeye büyük küçük esnaf, çiftçinin kullanabilecekleri çeşitli kampanyalar ve uygulamalar çıkarmaya hızla devam etmektedir. Vodafone kullanıcılarının memnuniyeti vodafone için çok önemlidir. Ayrıca numarasını taşıyan diğer kullanıcılar da farklı kampanyalar sunmaktadır. Dakika sms internet paketlerinde uygun fiyatlarla ay haftalık veya günlük olarak paketler yaparak dilediğiniz gibi de kullanabilirsiniz

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim