Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Avantajlı Paketler

16.10.2018
627
Vodafone Avantajlı Paketler
Reklam

Bittikçe Dolan Tarifeler:
Vodafone avantajlı paketler faturasız hatlara özel bittikçe dolan tarifler ile yarı yolda kalmayın, tarifeniz bitse bile tekrar doldurabileceksiniz. Böylelikle kız arkadaşıma mesaj atamıyorum, erkek arkadaşımı arayamıyorum, internetten kankalar nerede toplanmış bakamıyorum derdine son. Bittikçe dolan tarifenizi hattınıza yükleyip kullanmaya başlayın, tarifeniz bitti mi? Yada azaldı mı? Çözüm kolay 7000’e sms atıyoruz tarifemizi dolduruyoruz.
Yeniden dolan tarife içeriğini tarife bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bittikçe dolan vodafone avantajlı paketler istediğiniz gibi tarifenizi doldurabilirsiniz. İster internet olsun, ister sms olsun, isterseniz de konuşma hangisini isterseniz onu tarifenize ek olarak doldurabilirsiniz isterseniz de tüm tarifenizi geri getirebilirsiniz. Ayrıca 7000’e gönderilen mesajlar ücretsizdir. Bir ay içerisinde farklı tarifeleri(internet, sms, konuşma) yükleyebilirsiniz fakat tüm tarifenizi sadece bir kez yükleyebilirsiniz. Yüklenen tarifeleriniz tarife bitiminize kadar kullanabilirsiniz.
Vodafone Faturasız Hattalar Şanslarına Şans Katıyor:
Vodafone avantajlı paketler bitmiyor hatta dahası da var bu sefer vodafone faturasız hatlara BMW 1.18 ve Iphone 6s kazanama şansı veriyor. Her 5tl yüklendiğinde bu çekilişe kazanma hakkınızda oluyor. Çekiliş 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır. 18 yaş ve üzeri tüm kullanıcılar çekilişe katılabilir. 1 adet BMW 1.18 ve 100 adet Iphone 6s kazanma şansı sizleri bekliyor. Kampanyaya katılım sınırı yoktur ve her hangi bir şartta yoktur. Sadece tek sefer minimum 15tl yükleme yapmanız yeterli bu kampanyaya defalarca kez katılabilirsiniz. Yaptığınız yüklemeler sonucunda kaç adet çekilişe katılım hakkı kazandığınız sms yoluyla telefonunuza gelecektir.
Vodafone Freezone:
Freezone’a katılmak için her zaman bir nedenin var. Mesele faturasız esnek tarifelerden her hangi biri sana göre olabilir. Üstelik her 30tl’lik yüklemenize 1 GB hediye! Ve üstelik çok kolay bir vodafone bayisine geliyorsun vodafone avantajlı paketler esnek tarifelerinden birini alıyorsun bol internetli paketine kavuşuyorsun. Bunlar neler mi?

Esnek Sportify Paketi:
Sportify paketi 30 binden fazla şarkıyı kendinde barındıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamasıdır. Şarkı dinleme, şarkı listesi yapma, çevrimdışı şarkı dinleme, reklamsız müzik dinleme. vb. bir sürü özellik sunan bir uygulamadır. Bu uygulama için ayrıca ücret ödemiyorsun tarifenin içinde bu uygulamayı da ücretsiz olarak sona sunuyoruz. Bu uygulamayı istediğin her yer kullanabilirsin ister tablet, ister bilgisayar haydi seçim senin nerede istersen orada müzik!
Faturasız esnek tarifelerden birini seçiyoruz. Esnek sportify paketi için 7000’e sms atıyoruz. İşlemin başarılı olursa gelen aktivasyon smsini silmiyoruz ve ücretsiz linke tıklayıp tarifemizi aktive ediyoruz. Eğer aktivasyon işlemini yapmazsak paketin ödemesini yaptığımız halde üye olamayız.
Esnek YouTube İzlesene Paketi:
Youtube İzlesene Paketi youtube ve izlesene sitelerinde kullanabileceğin 1 GB internet paketin hediye demek. İnternet paketine ek olarak kullanabileceğin 1 GB internet bu tarifede ayrıca bu siteler girişlerin video internet paketinden düşecektir. Diğer sitelere girişlerin normal internet paketinden düşecektir.

Günübirlik Paketler:
1 liran varsa birde üstüne vodafone’luysan yarı yolda kalmazsın. Günlük her yöne 15dk veya 100 sms veya 100 MB internet günübirlik pakette sadece 1 liraya sende vodafone geç kafana göre kullan. Liraların bittiğinde sadece 1 liraya ek tarife alabilirisin ve bunu aldığın gün kullanmak zorunda değilsin, istediğin zaman kullanabilirsin.

Yeni Özgür İkili:
Esnek tarifelerden birini aldığında yeni özgür ikiliyi de almayı unutma 11000 sms ve 500 mb internet paketi sadece 17tl ve bu paketten hem yeni aboneler hem eski aboneler faydalanabilir. Tek yapman gereken 7000’e sms atmak.

Genç İkili:
Faturasız esnek tarifenize ek olarak seçeceğiniz genç ikili paketinden hem konuşma hem internet avantajı bir arada 500 mb ve hafta sonu vodafonelularla konuşma 2000dk sadece 15tl ve bu paketten hem yeni aboneler hem eski aboneler faydalanabilir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim