Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Vodafone Akıllı Uygulamalar

18.10.2018
233
Vodafone Akıllı Uygulamalar
Reklam

Cep telefonu operatörleri telefon kullanıcılarını kendi operatörlerine çekmek için birbirinden farklı kampanyalar ve uygulamalar çıkarmaktadır. Birbirinden farklı konuşma paketleri sms paketleri, internet paketleri ve uygulamalar çıkarmaktadır. Kullanıcıların her alanda kullanabilecekleri avantajlı uygulamalar ile telefon kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır.
Her operatör gibi vodafone cep telefonu operatörü de kullanıcıları için birbirinden avantajlı konuşma paketleri internet paketleri sms paketleri ve vodafone uygulamalar çıkarmıştır. Konuşma paketleri ile belirli ücret karşılığı dakika sms ve internetten oluşan üçlü paketler kullanıcılarına hem ekonomik yönden fayda sağlıyor hem de mesaj, internet ve sms den oluşan 3’ lü paketi bir arada kullanabiliyorlar. Vodafone operatörü bunula da kalmayıp birde vodafone uygulamalar ile kullanıcılarının her alanda işlerini kolaylaştırmaktadır.

Vodafone uygulamaları
Vodafone uygulamalar cep telefonu türüne göre ayrı şekillerde yer aldığı gibi birde her telefona uygun olan uygulamaları da bulunmaktadır. Akıllı cep telefonlarında vodafone uygulamalarında bazıları şunlardır; vodafone cep sağlık uygulaması, vodafone self servis uygulaması, vodafone etrafımda ne var uygulaması, ayrıca her telefon markalarına özgü uygulamaları mevcuttur.

Iphone cep telefonunu destekleyen uygulamalar
Sorsana İOS uygulaması, Cezzve İOS uygulaması Bily uygulaması, bebeğim İOS uygulaması, Letgo İOS uygulaması, Yemek İOS uygulaması, Ramazan rehberi İOS uygulaması, İstigrab İOS video indirme uygulaması, WhatsApp uygulamasına GIF desteği gibi vodafone uygulamaları İphone cep telefonunun desteklediği uygulama çeşitlerindendir.
Android destekli cep telefonu uygulamaları
Hotels.com Android uygulaması, Ücretsiz el falı Android uygulaması, Share phone Android uygulaması, swipe for facebook, 30 günlük zorlu fitness görevi Android uygulaması, nefis yemek tarifleri uygulaması, Ramazan Android uygulaması, Space küçük grup paylaşımı Android uygulaması gibi uygulamalar Android sistemli cep telefonunu desteklediği uygulamalardır. Ayrıca WhatsApp uygulamaları için hareketli GİF desteği de bulunmaktadır.

Android tablet sistemli tablet uygulamaları
Vodafone operatörü sadece Android sistemli cep telefon uygulamalar çıkarmayla kalmayıp Android sistemli tablet kullanıcıları içinde birbirinden farklı her alanda kullanabilecekleri uygulamalar da çıkarmıştır. Bahçe boyama Android uygulaması, Spaces uygulaması, Apple uygulaması gibi uygulamalar Android sitemli tabletler için çıkartılmış uygulamalardır.
Ayrıca IPad ve Windows phone cihazları içinde birbirinden farklı uygulamalar mevcuttur. Twitter ve vi içi video süresini 140 saniyeye çıkaran uygulama, Google den yeni paylaşım platformu spaces uygulaması instagram için yeni logosu için uygulama tasarımı, gibi uygulamaları mevcuttur.

Vodafone Cep Sağlık
Vodafone cep sağlı uygulaması ile sağlı k ihtiyaçlarına yönelik danışmalık hizmetlerini 1120 çağrı merkezinden alabilmektedir. Sağlık alanında acil bilgilere, kişisel sağlık koçları, sağlıklı yaşamak için gerekli, bilgileri tek numara ile erişebilmeyi sağlayan uygulama türüdür.
Selfservis uygulaması
Vodafone self servis faturalı veya faturasız hatlar olmak üzere tüm kullanıcılarını tarife işlemlerini, fatura bilgilerini, faturasız hatlar için dakika sms, bilgilerini ve kullanıcılara özel kampanyaların gibi bilgilerin öğrenilip uygulanacağı uygulama türüdür. Ayrıca TL yükleme ve TL transferi gibi işlemlerde self servis uygulaması ile yapılabilmektedir.

Vodafone etrafımda ne var İOS uygulaması
Etrafımda ne var uygulaması ile vodafone kullanıcıları için çevrelerindeki eczaneler, sağlık kurumları ATM ‘ler, resmi ve eğitim kurumları, cafeler, eğlence merkezleri gibi kullanıcıları ihtiyacı olan mekânların gösterildiği uygulama şeklidir. Aradığını yeri harita üzerinde bulmanıza ve telefon numaralarına da ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
Vodafone operatörlerini kullanıcılarına sunduğu uygulamalardan bazıları bunlardır. Bu uygulamaları Google play store den veya App storeden kolaylık la indirerek günlük hayatınızda ihtiyacınız oldukça kullanabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları için yeni kampanyalar ve uygulamalar çıkarmaya büyük hızla devam etmektedir. Büyük küçük demeden herkesin tüm kullanıcıların kullanabilecekler, uygulama türleri Google play Store’den veya App Store’den bulabilmek mümkündür.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim