Kredi Kartı ile Vodafone Pttcell Fatura Borcu Ödeme

Süpernet İle Evde İnternet Keyfi

15.10.2018
204
Süpernet İle Evde İnternet Keyfi
Reklam

Süpernet ile evde internet bekleme aşaması gerektirmeden çok kısa bir sürede yetkili vodafone çalışanları tarafından müşterilerle direk olarak irtibata geçilmektedir. Süpernet ile evde internet kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler süpernet ile evde internet ADSL ve Fiber’e başvurmaları halinde bu kampanyadan yararlanmaya hak kazanmaktadırlar. Anın da internet modemi ve limitsiz süpernet olarak modemler 2 parça aygıttan oluşmaktadır. Kampanya detayları şu şekilde oluşmaktadır:

Anın da internet ADSL-16 bu kampanyanın içeriği:
16 megabite hız ile 70 GB AKN VE 50 GB mobil internet artı anında internet modemi olup aylık ödenmesi gerekli tutar 59.90 liradan oluşmaktadır.

Anın da internet Fiber-30 kampanyasının içeriği:
30 Megabite hız ile 85 GB AKN ve 50 GB mobil internet ve anında internet modemi olup aylık ödenmesi gerekecek tutar 69.90 liradan oluşmaktadır.

Anın da internet Fiber- 60 kampanyasının detayı:
60 Megabite hız ile 160 GB AKN ve 50 GB mobil internet ve anın da internet modemi olup aylık yapılması gereken tutar 79.90 liradan oluşmaktadır.

Anın da internet Fiber -100 kampanyasının içeriği:
100 Megabite hız ile 210 GB AKN VE 50 GB mobil internet ve anın da internet modemi olup aylık ödenmesi gereken tutar 99.90 liradan oluşmaktadır.

Aynı zaman da Vodafone süpernet ile evde internet paketine nazaran ek hizmetler de sunmaktadır. Bu ek hizmetlerin içeriği ise şöyledir:
10 TL ev telefonu ve cep telefonu için de 100 dakika 5 lira, 300 dakika 9 lira olmaktadır. Vodafone’un sunmuş olduğu bu kampanyalardan hangisinin size uygun olduğuna karar verdikten sonra 4 adım da gerçekleştirilecek olan işlem sonrasında kampanyadan yararlanma talebinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. İlk adım Vodafone cep merkezlerine gidilmesi ikinci adım cep merkezlerinde ki yetkililer tarafından istenilen evraklar hazırlanıp tekrar cep merkezine götürülerek ilgili kişilere teslimi sağlanmalıdır.
Üçüncü adımda sizlerin yapacağı ayrı bir işlem kalmayıp sadece onay mesajının beklenmesi gerektiğidir. Dördüncü adım da sms yoluyla Vodafone tarafından gönderilen kullanıcı adı ve şifrenin modeme girişi yapılarak internetin tadını çıkarmak olarak son aşamadır. Artık siz de bu sayede süpernet ile evde internet paketinden yararlanabilirsiniz! Daha detaylı bilgi almak adına ilgili siteden isim soyisim ve cep telefonu numarasının eklenmesiyle müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Başvurular cep merkezlerinden yapıldığı gibi sms, telefon aracılığıyla ve online olarak da yapılabilmektedir.
Modem kurulumu, hizmet değişiklik talepleri, borç alacak sorgulama, ödeme kanalları, servisler, kampanya arşivi ve tarife ücretleri konularında yardım alınabilmesi mümkündür. Jetfatura servisi ile fatura ödeme, geçmiş ve güncel kullanımlar, kullanıcı bilgilerine ulaşılabilmektedir. Anahtar teslim tarifeler, anahtar teslim kurulum, süpernet FiberMax kampanyası, televizyonlu süpernet ve Dominos indirimlerinden de faydalanılabilmektedir. Süpernet 4.5G olarak kullanılabilmektedir.
Süpernet evde internet tarifesini öğrenciler kullanacak ise 12 ay kontratlı 24 Mbps hız gerektiren kotası limitsiz kullanım noktasının 100 GB olduğu 69.90 liradan oluşan paket son derece öğrencilere uygunluk göstermektedir. Genç profesyonel bireyler için 50 Mbps hızdan oluşan kotası limitsiz ve kullanım noktası 100 GB olup aylık tutarın 70.90 olduğu paket uyum sağlamaktadır. Genç aileler için 24 Mbps hız, kota limitsiz, kullanım noktası 100 GB ve aylık tutarın 69.90 olduğu paket yeterli olabilmektedir. Çekirdek aileler için 12 Mbps hız, kotası limitsiz, kullanım noktası 50 GB ve aylık tutarın 62.90 olduğu paket uygunluk göstermektedir.
Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ayrıca eko aile ve dijital aile paketlerinden de yararlanmak mümkündür. Vodafone süpernet ile evde internet başvurularına yönelik olarak yapmış olduğu modem kurulumundan hiçbir ücret talep etmemektedir. Kurulum için tüm gerekli teçhizat Vodafone firması tarafından sağlanmakta ve Vodafone bu anlamda müşterilerine ayrıca bir ek masraf çıkarmamaktadır. Eskisi gibi kablo unsurunu da ihtiyaç duyulmadan yapılan aygıt kalabalığı oluşturmamaktadır.
Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu bu kampanyalı paketlerle süpernet ile evde internet uygulamasıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site İçeriğini kopyalamak yasaktır. | Vodafone Fatura Ödeme | İletişim